• +48 609 151 268
  • kamertonyszczecin@wp.pl

działanie kamertonów

działanie kamertonów

  •   Działanie, to dostrajanie się komórek ciała do ich naukowo odkrytej częstotliwości. Badania wykonane przez dr Barbarę Hero
    w Lambdoma Institute udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają własne określone częstotliwości zdrowia-harmonii i wystarczy się do nich dostroić odpowiednim kamertonem aby być zdrowym. Terapię można stosować jako wspomagającą przy leczeniu farmakologicznym.
    Masaż dźwiękiem wnika głęboko w komórki dzięki fali długości ok. 1,2 m, dlatego pomaga w różnych problemach zdrowotnych, poczynając od ciała fizycznego poprzez choroby umysłu i duszy; działa na świadomość oraz podświadomość. Przynosi głęboki relaks oraz bardzo potrzebną nam do życia równowagę i harmonię.
  • Spektrum działania kamertonów jest bardzo szerokie działają na około 250 schorzeń począwszy od stanów zapalnych, choroby układu kostnego, nerwowego, bóle różnego pochodzenia, itp., skończywszy na odmładzaniu komórek.
  • Terapia dźwiękiem kamertonów jest skierowana do każdej osoby, która pragnie poprawić swoje zdrowie i cieszyć się dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym przez długie lata. Może ją stosować każdy bez względu na wiek.
  • W zależności od zastosowanej techniki możemy się pożegnać z daną dolegliwością np: Dźwięki C i G tworzą kwintę czystą, czyli pełną harmonię, co pozwala na głęboki relaks, wprowadza również w stan spokoju i wyciszenia wspomaga w depresji oraz koncentracji u dzieci podczas nauki.

 

 

 

admin