• +48 609 151 268
  • kamertonyszczecin@wp.pl

O mnie

O mnie

O mnie

 

Nazywam się Monika Cendrowska z wykształcenia jestem pedagogiem, pracą z kamertonami zainteresowałam się w 2012 r.
W związku z osobistymi problemami zdrowotnymi, szukałam alternatywnych rozwiązań i metod, które pozwoliłyby przywrócić harmonię mojemu ciału i duszy.

      Z terapią dźwiękiem zetknęłam się zupełnie przypadkiem dsc_0921_miniaturachoć, podobno przypadków nie ma. Już po pierwszym zabiegu poczułam, że moje ciało niesamowicie zareagowało, miałam uczucie lekkości i głębokiego relaksu.
Po drugim zabiegu postanowiłam bardziej zgłębić temat i poznać zasady działania kamertonów.
Zachęcona zmianami, które zaobserwowałam    w moim życiu postanowiłam rozpocząć kurs pod okiem dr Barbary Romanowskiej – Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa. W grudniu 2014 roku ukończyłam ostatni etap nauki, uzyskałam certyfikat rekomendowany przez MEN , otrzymałam członkostwo Akademii Dźwięku oraz tytuł: Certfikowanego Terapeuty Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej.

      Kiedy zaczynałam pracę z kamertonami moimi klientami byli znajomi i rodzina, w niedługim czasie zaczęły do mnie zgłaszać się osoby z polecenia zadowolonych klientów i tak to działa do dzisiaj. Bardzo cieszą mnie zmiany które zachodzą we mnie
i innych osobach, które korzystają z terapii.

 

„Ciało człowieka jest jak orkiestra, grająca swoją suitę. Kiedy jest zdrowe, wszystkie tkanki, niczym instrumenty grają w harmonii.”

                                                                                                                                                                Jonathan Goldman

 MONTAZ 1

 


admin